-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автотранспорту, а саме поточний ремонт телескопічного наватажувача JCB 540-170
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-004192-a
Завершена
79 482.36
UAH з ПДВ
Номер:
38317deab0ae4fa49f8d693d2262006b
Внутрішній номер закупівлі:
30263000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-004192-a
Замовник:
КП "Житлокомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44747627
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, м Ізяслав, вул. Подільська, буд. № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Загорський Олександр Ігорович +380672800608 0684723649@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50100000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування транспортних засобів і супутнього обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Для здійснення господарської діяльності підприємства
Очікувана вартість:
79 482.36 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник зобов’язаний протягом п’ятнадцяти банківських днів після підписання Акту приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) розрахуватися з Виконавцем
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту автотранспорту, а саме поточний ремонт телескопічного наватажувача JCB 540-170
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ ТОМЧУК АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3041324133
-
Контактна особа:
Томчук Андрій Михайлович 0674114424
-
Адреса:
12411, Україна, Житомирська область, с.Березівка, вул.Богуславська, 31
Ціна пропозиції
79 482.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d76b697553746889b6c559c17d6cc20
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-004192-a-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ ТОМЧУК АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3041324133
-
Адреса:
12411, Україна, Житомирська область, с.Березівка, вул.Богуславська, 31
Номер договору:
132600443
Сума договору:
79 482.36 UAH з ПДВ
Сума договору:
66 235.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний