• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до транспортних засобів

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)

209 780.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
09
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: aa910be9f35644df89ad1fab33de002a
Внутрішній номер закупівлі: 30262553
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-003698-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Петричко Оксана 380733190000 oksana.petrychko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 209 780.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 11:17 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 11:17 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження: 02.09.2026 11:17 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴209 780.00 Запасні частини до транспортних засобів