-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щипці для видалення сторонніх тіл, жорсткі 5Рг, довжина 340 мм
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003666-a
Завершена
20 544.00
UAH без ПДВ
Номер:
897f160c393e4577884bb0fb0e4c6c02
Внутрішній номер закупівлі:
30262515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003666-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Сумська обласна клінічна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000381
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, Троїцька, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ломакіна Наталья Анатоліївна +380542665807 sokl_econom@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
20 544.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Щипці для видалення сторонніх тіл, жорсткі 5Рг, довжина 340 мм
Кількість
2 штука
Період постачання
до 22.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Коновалова Ірина Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2665308080
-
Контактна особа:
Коновалова Ірина Миколаївна 0542775807 sokl_econom@email.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, м. Суми, вул.Революції Гідності, буд.21, кв.102
Ціна пропозиції
20 544.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9d10bd032cab42fbb1f2de9c04117df6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-003666-a-a1
Постачальник:
ФОП Коновалова Ірина Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2665308080
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, м. Суми, вул.Революції Гідності, буд.21, кв.102
Номер договору:
84-1/26
Сума договору:
20 544.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний