-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів в загальноосвітньому навчальному закладі)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003539-a
Завершена
1 149 030.00
UAH без ПДВ
Номер:
a8fddc534d2846ca8d4c58e578cd7ea0
Внутрішній номер закупівлі:
30262402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003539-a
Замовник:
Комунальна організація "Гімназія №7 Володимирської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156494
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул Андрія Войнаровського, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Санелюк Мар′яна Віталіївна 380987841321 marianasaneliuk92@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 149 030.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Харчування дітей 1-4 кл
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул Андрія Войнаровського, будинок 1
На карті
Харчування дітей 5-9 кл
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул Андрія Войнаровського, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробничо-торгівельне підприємство «ФЕНІКС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
13348242
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, Ковельська, 71
Ціна пропозиції
1 149 030.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8a2c67d9f7844a009dcd2f21aeafda3b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-003539-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробничо-торгівельне підприємство «ФЕНІКС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
13348242
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, Ковельська, 71
Номер договору:
31
Сума договору:
1 149 030.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний