-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти пеларгонія плющелиста ( ДК 021:2015:03120000-Продукція рослинництва, у тому числі тепличного)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003484-a
Завершена
1 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
12eac5ec55cf4f05a40bc338f0ed47e9
Внутрішній номер закупівлі:
30262311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003484-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352857
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, місто Ромни, ВУЛИЦЯ ЗАЛІЗНИЧНА, будинок 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Бондарчук +380675427813 kkp.rmr.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Квіти пеларгонія плющелиста
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЯЇЧКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2384905121
-
Адреса:
42004, Україна, Сумська область, місто Ромни, ВУЛИЦЯ ЧЕРНИШЕВСЬКОГО будинок 43
Ціна пропозиції
1 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe45fd3630f04927b046064b3a83c6b2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-003484-a-a1
Постачальник:
ЯЇЧКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2384905121
-
Адреса:
42004, Україна, Сумська область, місто Ромни, ВУЛИЦЯ ЧЕРНИШЕВСЬКОГО будинок 43
Номер договору:
255/1
Сума договору:
1 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Квіти пеларгонія плющелиста: 400.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:10
Статус:
Підписаний