-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіостанція Motorola DP4400e VHF з AES256
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003400-a
Завершена
196 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
43a39940788948bdbd8a08b1019fecd4
Внутрішній номер закупівлі:
30262276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003400-a
Замовник:
Чернівецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326856
-
Адреса:
24100, Україна, Вінницька область, селище Чернівці, вул Святомиколаївська 103\1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Жмуд Лариса Сергіївна +380977926605 otghernivci02032021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
196 800.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Радіостанція Motorola DP4400e VHF з AES256
Кількість
8 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
24100, Україна, Вінницька область, селище Чернівці, вул.Святомиколаївська,103/1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Данилюк Я.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3271401681
-
Контактна особа:
Данилюк Яна Олегівна 0952455703
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Максимовича Михайла, б. 26, кв. 95
Ціна пропозиції
196 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
abc39f22fa74442985e2997c3fea9ff0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-003400-a-a1
Постачальник:
ФОП Данилюк Я.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3271401681
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Максимовича Михайла, б. 26, кв. 95
Номер договору:
120
Сума договору:
196 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Радіостанція Motorola DP4400e VHF з AES256: 24 600.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний