-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бар"єр SECO 40 см
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003272-a
Завершена
1 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
dd36f89541bc4ba69f0305f846b1a1de
Внутрішній номер закупівлі:
30262169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003272-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42778501
-
Адреса:
19602, Україна, Черкаська область, Черкаський район село Руська Поляна, ВУЛИЦЯ ШРАМЕНКА будинок 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Іванович Деркач +380960626188 shpanyuk1969@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37400000-2 Спортивні товари та інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бар"єр SECO 40 см
Кількість
6 штука
Період постачання
02.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РОЗСОХА БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2914906831
-
Адреса:
18021, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА будинок 45 квартира 167
Ціна пропозиції
1 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9cc2816183b04840bfbec1c94057b39f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-003272-a-a1
Постачальник:
РОЗСОХА БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2914906831
-
Адреса:
18021, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА будинок 45 квартира 167
Номер договору:
130
Сума договору:
1 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.09.2026 11:02
Статус:
Підписаний