-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумуляторні батареї для квадрокоптера (DJI Mavic 3) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 31430000-9 - Електричні акумулятори згідно зі специфікацією
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003248-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
20 997.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
32
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4b0ebdc8e9e248a88f010120e78f71af
Внутрішній номер закупівлі:
30262145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003248-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588688
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Волонтерів, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Ігнатишин +380667190408 ignatishin.dima@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 997.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 11:03 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 11:03 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 11:03 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 997.50 Акумуляторні батареї для квадрокоптера (DJI Mavic 3) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 31430000-9 - Електричні акумулятори згідно зі специфікацією