-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Сарненського районного ліцею «Лідер» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (Кейтерингові послуги).
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003183-a
Завершена
511 564.00
UAH без ПДВ
Номер:
e584b96431e44449b4e305c515291227
Внутрішній номер закупівлі:
30262065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003183-a
Замовник:
САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЛІЦЕЙ "ЛІДЕР" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31620211
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Технічна, буд. 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Семенчук +380991450235 liceys@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
511 564.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Сарненського районного ліцею «Лідер» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (Кейтерингові послуги).
Кількість
5722 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 12 офіс 42
Ціна пропозиції
511 564.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
795b41dcc5ae446cbdec491dcbfbcf76
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-003183-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 12 офіс 42
Номер договору:
266
Сума договору:
511 564.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:43
Статус:
Підписаний