-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апгрейд комплектів безперебійного живлення для мережевого обладнання (ID тендера на "tender.privatbank.ua":PB-2026-07-13-3071070) (Звіт про укладення договору)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003146-a
Завершена
8 388 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
0192f494189c4b6a9be49f2a86daa880
Внутрішній номер закупівлі:
30262047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003146-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14360570
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мірошник Ольга Володимирівна 380955259978 olga.miroshnik@privatbank.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
8 388 600.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Модернізація ДБЖ для мережевого обладнання
Кількість
930 штука
Період постачання
до 30.05.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РТЕСКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45570281
-
Контактна особа:
Мікляєв Олександр Ілліч 380737355382 PTECKoLLC@gmail.com
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, Героїв України, 94, офіс 220
Ціна пропозиції
8 388 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bff2722491284eafb92f87e22312d02b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-003146-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РТЕСКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45570281
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, Героїв України, 94, офіс 220
Номер договору:
Т-20114826
Сума договору:
8 388 600.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Модернізація ДБЖ для мережевого обладнання: 9 020.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.08.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний