• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Фарба акрілова ВД-101 ELIT FASAD 6,3 кг -2 шт;Емаль-грунт 3в1 світло-сіра Панафарб 0.8 кг -2 шт господарчі потреби

Завершена

1 510.00 UAH без ПДВ
Номер: 9c7839bada98476cbb626b2003c13140
Внутрішній номер закупівлі: 30261999
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-003120-a   
Замовник: Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
Контактна особа: Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 510.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фарба акрілова ВД-101 ELIT FASAD 6,3 кг
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Емаль-грунт 3в1 світло-сіра Панафарб 0.8 кг
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Зіненко Олена Петрівна
Ціна пропозиції 1 510.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:19
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: aab9b8c89f5f4c7a91899113ac51679b
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-003120-a-a1
Постачальник: ФОП Зіненко Олена Петрівна
Номер договору: №Зі0000144 100% передплата
Сума договору: 1 510.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Рахунок-фактура