• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

послуги катафалку для почесного поховання військовослужбовців (загиблих)

Завершена

15 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 3474b59cbf034e3f82a1143be8ef3376
Внутрішній номер закупівлі: 30261916
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-003042-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Ритуальні послуги" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Світлана Іванова +380973918833 43952844kp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуга катафалку
Код ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги
Кількість 2 американська кварта для рідин
Період постачання 28.08.2026 - 31.08.2026
Місце постачання 08140, Україна, Київська область, село Білогородка, Володимирська,33 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТАЩІЛОВА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА
Ціна пропозиції 15 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9e0eedc6b3eb43b6b29ecf55789f110d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-003042-a-a1
Постачальник: ТАЩІЛОВА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА
Номер договору: 07/08/2026
Сума договору: 15 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 10:51
Статус:
Підписаний
pdf
Договір послуги військові 15 тисяч.pdf