• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Піна-клей 60сек LACRYSIL PRO 800мл -2 шт господарчі потреби

Завершена

600.00 UAH без ПДВ
Номер: 45c9a86d8e7f4a849a7d8bd82ca70870
Внутрішній номер закупівлі: 30261915
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-003048-a   
Замовник: Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
Контактна особа: Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 600.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піна-клей 60сек LACRYSIL PRO 800мл
Код ДК 021:2015: 24910000-6 Клеї
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Зіненко Олена Петрівна
Ціна пропозиції 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 12b9ea791c6c44bea60b108f2b96f659
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-003048-a-a1
Постачальник: ФОП Зіненко Олена Петрівна
Номер договору: №Зі0000144 100% передплата
Сума договору: 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Рахунок-фактура