• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги Берегометське надлісництво у т. ч.: Лот 1: лісозаготівельні послуги; Лот 2: лісозаготівельні послуги; Лот 3: лісозаготівельні послуги.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 08:00)

1 669 706.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
20
год
00
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a342c3e88c454d16a4f267fa4fca3335
Внутрішній номер закупівлі: 30261903
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-003033-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Яцимон Євген Володимирович 380982310409 yevhen.yatsymon@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 669 706.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 10:54 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 10:54 - 19.09.2026 08:00
Період оскарження: 02.09.2026 10:54 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:49

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴832 341.00 Лот 1: лісозаготівельні послуги
  • Лот №2 ₴382 245.00 Лот 2: лісозаготівельні послуги
  • Лот №3 ₴455 120.00 Лот 3: лісозаготівельні послуги