• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Батарейка RIGHT HAUSEN LR20 лужна HN-302040 -2шт господарчі потреби

Завершена

190.00 UAH без ПДВ
Номер: 29e73de7aebf47748a70e3be42cc8dc0
Внутрішній номер закупівлі: 30261826
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-002956-a   
Замовник: Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
Контактна особа: Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 190.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Батарейка RIGHT HAUSEN LR20 лужна HN-302040
Код ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементи
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Зіненко Олена Петрівна
Ціна пропозиції 190.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fee5f6f2488743e29fb99924c67fb4b5
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-002956-a-a1
Постачальник: ФОП Зіненко Олена Петрівна
Номер договору: № Зі0000144 100% передплата
Сума договору: 190.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Рахунок-фактура