• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Запасні частини до транспортних засобів Renault Duster, Toyota Avensis Verso, Toyota Hilux GZ 2,4 D-4D, Mitsubishi Outlander 2.0 TD

Завершена

12 877.00 UAH з ПДВ
Номер: 47c56adf0b4249a78d5a6188fad5e9d2
Внутрішній номер закупівлі: 30261767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-002893-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Контактна особа: Балицька Яна Ігорівна 0665994349 YBalytska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги № UA-2026-08-17-010909-a за предметом «Запасні частини до транспортних засобів Renault Duster, Toyota Avensis Verso, Toyota Hilux GZ 2,4 D-4D, Mitsubishi Outlander 2.0 TD» за кодом ДК 021:2015: 19510000-4 «Гумові вироби» через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 12 877.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Втулки переднього стабілізатора, Febi Bilstein 37726
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 2 штука
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Сайлентблоки задніх важелів, CTR GV0896
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 2 штука
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Сайлентблоки повздовжніх задніх важелів, Febi Bilstein 36387
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 6 штука
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Втулки переднього стабілізатора, CTR GV0511
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 2 штука
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Пильовики передніх амортизаторів, NTY ABTY010
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 2 штука
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Втулки переднього стабілізатора, Febi Bilstein 183461
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 1 комплект
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Верхній патрубок інтеркулєра, NTY GPPTY004
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 1 штука
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Нижній патрубок інтеркулєра, Toyota/Lexus 173610E010
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 1 штука
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Втулки стабілізатора передні, Febi Bilstein 41160
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 2 штука
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті
Втулки стабілізатора задні, Febi Bilstein 102450
Код ДК 021:2015: 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Кількість 2 штука
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САГАР"
Ціна пропозиції 12 877.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:49
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1372435c544b4881b573390f674aedbf
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-002893-a-a1
Постачальник: ТОВ "САГАР"
Номер договору: 552-26
Сума договору: 12 877.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 12 877.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
UA-2026-08-17-010909-a-report.pdf
pdf
ОБҐРУНТУВАННЯ підстави для здійснення закупівлі.pdf
pdf
Договір №552-26 від 31.08.2026 року.pdf
pdf
Витяг з ЄДРПОУ 17.08.26.pdf
pdf
Довідка про засновника та кінцевого бенефіціарного власника....
p7s
sign.p7s