-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сервісних підприємств для обслуговування автотранспорту та постачання автозапчастин (адміністративний автотранспорт)(ID тендера на "tender.privatbank.ua":PB-2026-07-10-3071041) (Звіт про укладення договору)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-002459-a
Завершена
7 800 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6014275f90b34a748b35ba700b4b0a94
Внутрішній номер закупівлі:
30261339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-002459-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14360570
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мірошник Ольга Володимирівна 380955259978 olga.miroshnik@privatbank.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50800000-3 Послуги з різних видів ремонту і технічного обслуговуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
7 800 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комплекс робіт та послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів з використанням запасних частин, технічних рідин, мастил та інших витратних матеріалів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.08.2028
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІДІ АВТОСТРАДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31607392
-
Контактна особа:
Богатирьова Ірина Сергіївна 380936129986 iryna.stoliar@vidigroup.com
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, с. Софіївська Борщагівка, ВЕЛИКА КІЛЬЦЕВА, буд. 56
Ціна пропозиції
7 800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d044ec62c554f1399609cc387ab7aa8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-002459-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ВІДІ АВТОСТРАДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31607392
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, с. Софіївська Борщагівка, ВЕЛИКА КІЛЬЦЕВА, буд. 56
Номер договору:
П-30111126
Сума договору:
7 800 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 500 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
комплекс робіт та послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів з використанням запасних частин, технічних рідин, мастил та інших витратних матеріалів: 7 800 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.08.2028 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний