-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-002428-a
Завершена
325 040.00
UAH без ПДВ
Номер:
e787a55b94294039a71bbae83c2727cf
Внутрішній номер закупівлі:
30261301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-002428-a
Замовник:
Військова частина 1551
×
-
Код ЄДРПОУ:
45144484
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
325 040.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volkswagen Amarok
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 02.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту автомобіля Iveco LMV65E19WM
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 02.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту автомобіля SsangYong Actyon SPO
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 02.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volkswagen Transporter T6
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 02.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volvo N10
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 02.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
325 040.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1e2d2797b82f49a5be650b2fb05eff0b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-002428-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
440-26
Сума договору:
325 040.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volkswagen Amarok: 74 230.00000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Iveco LMV65E19WM: 72 782.00000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля SsangYong Actyon SPO: 45 830.00000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volkswagen Transporter T6: 29 480.00000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volvo N10: 102 718.00000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Iveco LMV65E19WM: 72 782.00000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля SsangYong Actyon SPO: 45 830.00000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volkswagen Transporter T6: 29 480.00000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volvo N10: 102 718.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний