-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарат плазмового різання
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-002272-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 11:00)
35 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
28
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
83720c1db38a4e129e64aa66cf64da90
Внутрішній номер закупівлі:
30261158
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-002272-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ушанов Олександр Володимирович 380472333347 OUshanov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 10:26 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 10:26 - 18.09.2026 11:00
Період оскарження:
02.09.2026 10:26 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 000.00 Апарат плазмового різання