• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Фартух рентгенозахисний (НК 024:2023 38355 Фартух для захисту від випромінювання), комір рентгенозахисний великий (НК024:2023- 38358– Комір для захисту від випромінювання); комплект рентгенозахисний для операційного столу (НК024:2023 – 38375 – Завіса для захисту від випромінювання). ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання

Завершена

74 130.00 UAH без ПДВ
Номер: 19bfa0d538534bccb97a1743a04a5f3a
Внутрішній номер закупівлі: 30260993
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-002111-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
Контактна особа: Федорович Людмила Михайлівна +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net https://1tmo.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 74 130.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фартух рентгенозахисний односторонній
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І. Миколайчука,9 На карті
Фартух рентгенозахисний двосторонній
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І. Миколайчука,9 На карті
Фартух рентгенозахисний підекранний для РДК
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І. Миколайчука,9 На карті
Комплект рентгенозахисний для операційного столу
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І. Миколайчука,9 На карті
Комір рентгенозахисний великий
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І. Миколайчука,9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дорожівський Михайло Юрійович
Ціна пропозиції 74 130.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f91fbc13b2d64ea386ffe37a9acf116d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-002111-a-a1
Постачальник: ФОП Дорожівський Михайло Юрійович
Номер договору: 12/08-1
Сума договору: 74 130.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
обгрунтування 3511.pdf
docx
Бенефіціар ФОП.docx
pdf
Звіт UA-2026-07-28-007467-a-report.pdf
p7s
sign.p7s