-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авт. вимикач ETIMAT 6 3p C 25A (6kA); Вимикач навантаження LS 25 SMA A2 2p "1-0" 25A 1000V DC; Пластиковий щит ЕСН 36РТ (36мод.зовн.встан.ІР65); Пластиковий щит ЕСН 24РТ (24мод.зовн.встан.ІР65); Корпус пластиковий 6-модульний e.plbox.stand.n.06k, навісний; Пластиковий щит ЕСН 6G (6мод.зовн.встан.ІР65); Пластиковий щит ЕСН 18РТ (18мод.зовн.встан.ІР65); Обмежувач перенапруги ЕТІТЕС ЕМ Т2 PV 1100/20 Y (для PV систем); Перемикач навантаження SSQ 440 "1-0-2", 4p 40A; 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001930-a
Завершена
133 404.41
UAH з ПДВ
Номер:
5c8ffeb3df9545b9986654269e222e03
Внутрішній номер закупівлі:
30260812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001930-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
133 404.41 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Авт. вимикач ETIMAT 6 3p C 25A (6kA)
Кількість
16 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Вимикач навантаження LS 25 SMA A2 2p "1-0" 25A 1000V DC
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пластиковий щит ЕСН 36РТ (36мод.зовн.встан.ІР65)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пластиковий щит ЕСН 24РТ (24мод.зовн.встан.ІР65)
Кількість
7 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Корпус пластиковий 6-модульний e.plbox.stand.n.06k, навісний
Кількість
16 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пластиковий щит ЕСН 6G (6мод.зовн.встан.ІР65)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пластиковий щит ЕСН 18РТ (18мод.зовн.встан.ІР65)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Обмежувач перенапруги ЕТІТЕС ЕМ Т2 PV 1100/20 Y (для PV систем)
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перемикач навантаження SSQ 440 "1-0-2", 4p 40A
Кількість
16 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42370793
-
Контактна особа:
+380506619339
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ДЕКАБРИСТІВ будинок 41/4
Ціна пропозиції
133 404.41 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
78c82a4003424e2489df00e06dc12c10
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-001930-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42370793
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ДЕКАБРИСТІВ будинок 41/4
Номер договору:
1146-26
Сума договору:
133 404.41 UAH з ПДВ
Сума договору:
111 530.34 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Авт. вимикач ETIMAT 6 3p C 25A (6kA): 702.24000 UAH без ПДВ
Вимикач навантаження LS 25 SMA A2 2p "1-0" 25A 1000V DC: 2 226.00000 UAH без ПДВ
Пластиковий щит ЕСН 36РТ (36мод.зовн.встан.ІР65): 1 741.21000 UAH без ПДВ
Пластиковий щит ЕСН 24РТ (24мод.зовн.встан.ІР65): 1 644.48000 UAH без ПДВ
Корпус пластиковий 6-модульний e.plbox.stand.n.06k, навісний: 188.24000 UAH без ПДВ
Пластиковий щит ЕСН 6G (6мод.зовн.встан.ІР65): 786.78000 UAH без ПДВ
Пластиковий щит ЕСН 18РТ (18мод.зовн.встан.ІР65): 786.78000 UAH без ПДВ
Обмежувач перенапруги ЕТІТЕС ЕМ Т2 PV 1100/20 Y (для PV систем): 2 892.72000 UAH без ПДВ
Перемикач навантаження SSQ 440 "1-0-2", 4p 40A: 924.60000 UAH без ПДВ
Вимикач навантаження LS 25 SMA A2 2p "1-0" 25A 1000V DC: 2 226.00000 UAH без ПДВ
Пластиковий щит ЕСН 36РТ (36мод.зовн.встан.ІР65): 1 741.21000 UAH без ПДВ
Пластиковий щит ЕСН 24РТ (24мод.зовн.встан.ІР65): 1 644.48000 UAH без ПДВ
Корпус пластиковий 6-модульний e.plbox.stand.n.06k, навісний: 188.24000 UAH без ПДВ
Пластиковий щит ЕСН 6G (6мод.зовн.встан.ІР65): 786.78000 UAH без ПДВ
Пластиковий щит ЕСН 18РТ (18мод.зовн.встан.ІР65): 786.78000 UAH без ПДВ
Обмежувач перенапруги ЕТІТЕС ЕМ Т2 PV 1100/20 Y (для PV систем): 2 892.72000 UAH без ПДВ
Перемикач навантаження SSQ 440 "1-0-2", 4p 40A: 924.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний