-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КАБЕЛЬ STARLINK GEN3 15М. у кількості 3 (три) штуки; КАБЕЛЬ STARLINK GEN2 23М. у кількості 3 (три) штуки;
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001615-a
Завершена
13 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
bce2c694199d4a1fb89716e13d80b337
Внутрішній номер закупівлі:
30260505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001615-a
Замовник:
Військова частина А4706
×
-
Код ЄДРПОУ:
26632878
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Україна, м. Кривий ріг
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Крівєнко Олександр Володимирович 380968735827 o.syvolap@mil.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
13 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
КАБЕЛЬ STARLINK GEN3 15М.
Кількість
3 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
КАБЕЛЬ STARLINK GEN2 23М.
Кількість
3 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНДУСТРІАЛЬНІ ТЕЛЕКОМ РІШЕННЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
46173396
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул.Університетська, буд.25
Ціна пропозиції
13 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 09:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fa510b63984548369608ece3020de8e9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-001615-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНДУСТРІАЛЬНІ ТЕЛЕКОМ РІШЕННЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
46173396
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул.Університетська, буд.25
Номер договору:
316-ПЗ
Сума договору:
13 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
КАБЕЛЬ STARLINK GEN3 15М.: 2 000.00000 UAH без ПДВ
КАБЕЛЬ STARLINK GEN2 23М.: 2 400.00000 UAH без ПДВ
КАБЕЛЬ STARLINK GEN2 23М.: 2 400.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний