-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021-2015 (CPV) 15110000-2 - М’ясо (Четвертинка задня курей-бройлерів охолоджене, Філе куряче, охолоджене)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001579-a
Завершена
68 325.00
UAH з ПДВ
Номер:
671f7755d4984575966a3c1604fe8815
Внутрішній номер закупівлі:
30260456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001579-a
Замовник:
КНП "Івано-Франківський обласний дитячий санаторій "Ясень" імені митрополита Андрея Шептицького Івано-Франківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993186
-
Адреса:
77673, Україна, Івано-Франківська область, Ясень, вул.Шевченка ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлишин Галина Григорівна +380347436301 ods.yasen@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
68 325.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за поставлений Товар здійснюється Замовником шляхом перерахування грошових коштів на рахунок Постачальника впродовж 10 (десяти) робочих днів з моменту отримання кожної окремої партії Товару з підписаними сторонами видаткової накладної, що підтверджують факт поставки товару. Попередня оплата Товару не передбачається.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписПоставка товару здійснюється окремими партіями відповідно до замовлення, в повному обсязі, без змін кількості на наступний робочий день від дня одержання Учасником письмової/усної заявки Замовника будь-яким способом (по телефону, листом, або по електронній пошті), якщо інший строк поставки не буде узгоджений сторонами додатково.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Четвертинка задня курей-бройлерів охолоджене
Кількість
616 кілограм
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Філе куряче, охолоджене
Кількість
125 кілограм
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Микитюк Олена Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2862119362
-
Контактна особа:
Микитюк Олена Миколаївна 0954520752
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Героїв Майдану 115
Ціна пропозиції
68 325.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 10:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
405c81fa0cad474a815e5d38cca191fb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-001579-a-a1
Постачальник:
ФОП Микитюк Олена Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2862119362
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Героїв Майдану 115
Номер договору:
5
Сума договору:
68 325.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
56 937.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Четвертинка задня курей-бройлерів охолоджене: 75.00000 UAH без ПДВ
Філе куряче, охолоджене: 177.00000 UAH без ПДВ
Філе куряче, охолоджене: 177.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний