-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипники (різні)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001359-a
Завершена
9 950.00
UAH з ПДВ
Номер:
7844f4fb1e9948c090759b4ee635d848
Внутрішній номер закупівлі:
30260256
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001359-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький, вул. Шевченка, буд. 46
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Балицька Яна Ігорівна 0665994349 YBalytska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги № UA-2026-08-17-004456-aза предметом «Підшипники (різні)» за кодом ДК 021:2015: 44440000-6 «Вальниці» через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
9 950.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Передні підшипники маточини, SNR R169.36
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Підшипник ступиці задній, 6141600005
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Підшипник ступиці передній, Satotech WB90666
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Підшипник ступиці задній лівий, FAG 713 6197 50
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Підшипник ступиці передні, SKF VKBA 6926
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САГАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40730562
-
Контактна особа:
БУРАВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ olena.slavnikova@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Липова, будинок 20, квартира 48
Ціна пропозиції
9 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 09:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1f5782e4f7e1453f93e4df8678fb8bec
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-001359-a-a1
Постачальник:
ТОВ "САГАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40730562
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Липова, будинок 20, квартира 48
Номер договору:
551-26
Сума договору:
9 950.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний