-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос вакуумний з електродвигуном
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001309-a
Завершена
223 704.00
UAH з ПДВ
Номер:
35704ab439774aa08ae3b145346d5ccd
Внутрішній номер закупівлі:
30260229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001309-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341339
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Мякотін +380506557020 vodokanal.zamov@gmail.com https://nikvoda.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
223 704.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос вакуумний GMVP 230/090
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
53219, Україна, Дніпропетровська область, м Нікополь, вул. Перспективна 180
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКВАСТАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43653203
-
Контактна особа:
0979063499
-
Адреса:
09401, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н селище міського типу Ставище, вул.Цимбала Сергія будинок 57
Ціна пропозиції
223 704.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 09:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cf6eed92e4ad4e9ba4b1221ffe0e9f62
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-001309-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКВАСТАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43653203
-
Адреса:
09401, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н селище міського типу Ставище, вул.Цимбала Сергія будинок 57
Номер договору:
869
Сума договору:
223 704.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
186 420.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.12.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:43
Статус:
Підписаний