• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Термоперетворювачі ТСП, ПВ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)

312 750.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
09
хв
25
сек
Гарантія - 3 127.50 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5747fe99c2e3489eb7e1ea120446c1a4
Внутрішній номер закупівлі: 30260115
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-001226-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Орлянська Світлана Аркадіївна 380442069767 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 312 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 09:43 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 09:43 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 09:43 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴312 750.00 Термоперетворювачі ТСП, ПВ