• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Стерилізатор паровий-33191110-9 Автоклави

Завершена

99 998.00 UAH без ПДВ
Номер: ee09160d83c0454cb33fb10ec3fe4479
Внутрішній номер закупівлі: 30260028
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-001139-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Магдалинівська центральна лікарня" Магдалинівської селищної ради Дніпропетровської області"
Контактна особа: Олена Дорошенко +380569124244 llikarmed@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33191110-9 АвтоклавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 99 998.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стерилізатор паровий- СПВК-75
Код ДК 021:2015: 33191100-6 Стерилізатори
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 51100, Україна, Дніпропетровська область, МагдалинIвка, Прозорова 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ХАНДЮК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
Ціна пропозиції 99 998.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 09:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: cc8e67c58dc14842b57e2667d212e515
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-001139-a-a1
Постачальник: ХАНДЮК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
Номер договору: 329
Сума договору: 99 998.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.09.2026 09:38
Статус:
Підписаний