• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Технічне обстеження димовентиляційних каналів

Завершена

3 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 0d8668e71d1245e78ca88d967420e683
Внутрішній номер закупівлі: 30260021
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-001117-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКИЙ МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Дмитро Смірнов +380564779934 kidshouse.kr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 3 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обстеження димовентиляційних каналів
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 2 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 50085, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, бульвар Миколи Вороного, 11А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНКОММ"
Ціна пропозиції 3 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 09:44
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b08b01b6edce4e42ae08475b1623377f
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-001117-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНКОММ"
Номер договору: 293
Сума договору: 3 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір 293 від 01.09.2026.pdf