-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуга з ремонту кондиціонера
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001129-a
Завершена
1 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
9cf1051a1d6c413a81d8ab0c7f454f74
Внутрішній номер закупівлі:
30260018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001129-a
Замовник:
Управління соціального захисту населення Ізмаїльської районої державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
33799311
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Незалежності,62
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Аврамідіс Олена Георгіївна +380973707312 izmail_soc@od.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість:
1 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуга з ремонту кондиціонера
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Алейников В.Л.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2541901470
-
Контактна особа:
Алейников Володимир Леонтійович 067377600
-
Адреса:
68604, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Сікорського,74
Ціна пропозиції
1 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 09:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
34fa1527643547dcb703c0a7eca2683c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-001129-a-a1
Постачальник:
ФОП Алейников В.Л.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2541901470
-
Адреса:
68604, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Сікорського,74
Номер договору:
26-7
Сума договору:
1 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
послуга з ремонту кондиціонера: 1 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний