-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди для моніторингу Red Dot™ на зпіненій основі з липким гелем
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001110-a
Завершена
5 356.00
UAH без ПДВ
Номер:
9102ece388654c28a07b3c19d16ac560
Внутрішній номер закупівлі:
30260002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001110-a
Замовник:
Державна установа «Національний науковий центр серцево-судинної хірургії та спадкової патології імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45993222
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Миколи Амосова, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хора Олег Олександрович +380442498999 amosova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
5 356.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електроди для моніторингу Red Dot™ на зпіненій основі з липким гелем
Кількість
400 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Герейханов Кахриман Гаджиєвич
×
-
Код ЄДРПОУ:
2308510954
-
Контактна особа:
Кахриман ГЕРЕЙХАНОВ 0675024205
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, буд. 7, корп. Б, кв. 92
Ціна пропозиції
5 356.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 09:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
30cc4aa2ef90487cb7fafdfb1920b6de
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-001110-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Герейханов Кахриман Гаджиєвич
×
-
Код ЄДРПОУ:
2308510954
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, буд. 7, корп. Б, кв. 92
Номер договору:
280
Сума договору:
5 356.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 25.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний