• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту транспортних засобів марки Hyundai Tucson, Mitsubishi L200

Завершена

73 351.00 UAH без ПДВ
Номер: 8c4cb6a69f694cf5aa7ba90e4b57bf50
Внутрішній номер закупівлі: 30259794
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-000901-a   
Замовник: Військова частина 2144
Контактна особа: Лень Ольга Богданівна 80675322087 olen@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-04-008607-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 73 351.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Hyundai Tucson
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Mitsubishi L200
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП БОЙКО Оксана Андріївна
Ціна пропозиції 73 351.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 09:27
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: be6ff2b8108e4e3b95a7dbd872ad6723
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-000901-a-a1
Постачальник: ФОП БОЙКО Оксана Андріївна
Номер договору: 404-26
Сума договору: 73 351.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.01.2027 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
docx
Лист про КБВ.docx
pdf
Договір від 31.08.2026 №404-26.pdf
p7s
sign.p7s