-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук захищений від зовнішнього впливу
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-000863-a
Завершена
212 850.00
UAH з ПДВ
Номер:
721e440f4cf241568164af9e99128029
Внутрішній номер закупівлі:
30259777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-000863-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Кулик +380634392222 dmytro.v.kulyk@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Очікувана вартість:
212 850.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук захищений від зовнішнього впливу LOQ-15IRX9 CI5- 13450HX 15" 16/512GB 83DV0099RA LENOVO
Кількість
4 штука
Період постачання
31.08.2026 - 25.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІННОВАЦІЙНІ АЙТІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44707741
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н селище міського типу Слобожанське вул.Співдружності будинок 1 корпус 4 квартира 22, ДОЛЯ ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 52005, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, селище міського типу Слобожанське, вул.Співдружності, будинок 1, корпус 4, квартира 85. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Ціна пропозиції
212 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 09:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3397530e50f949d498c038fad9322036
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-000863-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІННОВАЦІЙНІ АЙТІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44707741
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н селище міського типу Слобожанське вул.Співдружності будинок 1 корпус 4 квартира 22, ДОЛЯ ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 52005, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, селище міського типу Слобожанське, вул.Співдружності, будинок 1, корпус 4, квартира 85. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Номер договору:
1014
Сума договору:
212 850.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
177 375.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:13
Статус:
Підписаний