-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безпілотний авіаційний комплекс
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-000786-a
Завершена
931 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
cea2bf233a244f5fa2c14e15edaec20a
Внутрішній номер закупівлі:
30259676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-000786-a
Замовник:
Тернопільська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334305
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Листопадова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Засєдко Наталія 380674473114 mtz_tmr1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-11-012162-a
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
931 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
БпАК Гупало-Н
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 05.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІТРУГАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39408617
-
Контактна особа:
Янченко Станіслав Сергійович 380502233130 info@wetruegun.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 1, офіс 1018
Ціна пропозиції
931 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 09:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a72452a223584becae61d5d433ced1cd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-000786-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ВІТРУГАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39408617
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери 1, офіс 1018
Номер договору:
364
Сума договору:
931 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний