-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумулятор
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-000718-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
10 207.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
38
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a5d25b9921f74031bda72213cc0a37fc
Внутрішній номер закупівлі:
30259632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-000718-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23399393
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛ. ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Козаченко +380985097800, +380501752800, +380734807400 kozachenko_d@energy.mk.ua http://www.energy.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 207.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 09:16 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 09:16 - 18.09.2026 08:00
Період оскарження:
02.09.2026 09:16 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 207.50 Акумулятор