• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з демонтажу, повторного монтажу та підключення дахової сонячної електростанції розташованої на корпусі № 15 Державного некомерційного підприємства "Національна дитяча лікарня "Охматдит" МОЗ України" за адресою: м. Київ, вул. В'ячеслава Чорновола 28/1, за кодом ДК 021:2015 - 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання

Пояснення щодо правових підстав відсутності інформації про кінцевих бенефіціарних власників у фізичної особи — підприємця Відповідно до пункту 2 статті 50 Цивільного кодексу України фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань». Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» поняття кінцевий бенефіціарний власник застосовується до юридичних осіб, у структурі власності яких можуть бути засновники, учасники або контролюючі особи, та не передбачено наявності у фізичної особи — підприємця кінцевого бенефіціарного власника. Відповідно, фізична особа — підприємець здійснює свою підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, діє від свого імені, без обов’язкового формування статутного капіталу та є одночасно і власником бізнесу, єдиним кінцевим вигодоодержувачем, і органом управління ним. Отже, законодавством не передбачено подання відомостей про КБВ для фізичних осіб — підприємців, оскільки ФОП діє від власного імені, є безпосереднім власником свого майна та отримувачем доходу.

Завершена

90 500.00 UAH без ПДВ
Номер: a351f6480c24499e8731adf2de65a10b
Внутрішній номер закупівлі: 30259142
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-000228-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 90 500.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з демонтажу, повторного монтажу та підключення дахової сонячної електростанції розташованої на корпусі № 15 Державного некомерційного підприємства "Національна дитяча лікарня "Охматдит" МОЗ України" за адресою: м. Київ, вул. В'ячеслава Чорновола 28/1, за кодом ДК 021:2015 - 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання
Код ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 07.09.2026
Місце постачання 01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЯРОШЕНКО АНДРІЙ ЄВГЕНОВИЧ
Ціна пропозиції 90 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 08:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d3fd3947974c476a98e8efb827eeb2f2
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-000228-a-a1
Постачальник: ЯРОШЕНКО АНДРІЙ ЄВГЕНОВИЧ
Номер договору: 445
Сума договору: 90 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 445 від 31.08.2026.pdf
pdf
Обґрунтування підстав.pdf