• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Природничі науки. 9 клас . Робочий зошит до підручника»(авт. Мандренко Ю.І, Омелянчук Ю. О., Романишин Л. М.) (4,72 об- вид ар.)

Активна

1 674.19 UAH без ПДВ
Номер: fb20c0e0b90f4c60bb0edaa5238e3af1
Внутрішній номер закупівлі: 30258860
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-012062-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 674.19 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Природничі науки. 9 клас . Робочий зошит до підручника»(авт. Мандренко Ю.І, Омелянчук Ю. О., Романишин Л. М.) (4,72 об- вид ар.)
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Демкова Віта Олександрівна
Ціна пропозиції 1 674.19 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 23:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4fb3a1e364ae4ca7bdc918b25e670c27
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-012062-a-a1
Постачальник: Демкова Віта Олександрівна
Номер договору: 1768-68д-26
Сума договору: 1 674.19 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1768-68д-26.pdf