-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчально- методичний комплект «Дивись, як я можу!»: путівники з розвитку дітей від народження до 7 років для батьків і педагогів та діагностичний інструментарій для скринінгу труднощів у розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. (авт. - Король А. В.) (10,50 обл. арк.)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-012058-a
Активна
3 724.38
UAH без ПДВ
Номер:
ab1315acadc74e5ba53866adf9c69d5b
Внутрішній номер закупівлі:
30258858
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-012058-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 724.38 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчально- методичний комплект «Дивись, як я можу!»: путівники з розвитку дітей від народження до 7 років для батьків і педагогів та діагностичний інструментарій для скринінгу труднощів у розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. (авт. - Король А. В.) (10,50 обл. арк.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Іванчук Сабіна Айдинівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3217101447
-
Адреса:
84108, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Каспійська, 43
Ціна пропозиції
3 724.38 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 23:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7ebbdd57a88d444ab17eecf32e28509a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-012058-a-a1
Постачальник:
Іванчук Сабіна Айдинівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3217101447
-
Адреса:
84108, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Каспійська, 43
Номер договору:
1766-01д-26
Сума договору:
3 724.38 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації