-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 9 класів Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг).
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-012060-a
Завершена
46 305.00
UAH без ПДВ
Номер:
841de569bad94299bf3deea7228bdd1b
Внутрішній номер закупівлі:
30258856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-012060-a
Замовник:
КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564006
-
Адреса:
78411, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Бучій +380973388129 kam.himnazia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
46 305.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 9 класів Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг).
Кількість
9 день
Період постачання
02.09.2026 - 14.09.2026
Місце постачання
78411, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОЛОШИН ОЛЬГА ЙОСИПІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2797912400
-
Адреса:
78410, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н село Тисменичани ВУЛИЦЯ КОТЛЯРЕВСЬКОГО будинок 8
Ціна пропозиції
46 305.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 23:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6b1ac82aa0f54a1a9531339824904111
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-012060-a-a1
Постачальник:
ВОЛОШИН ОЛЬГА ЙОСИПІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2797912400
-
Адреса:
78410, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н село Тисменичани ВУЛИЦЯ КОТЛЯРЕВСЬКОГО будинок 8
Номер договору:
10
Сума договору:
46 305.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний