• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчально- методичний комплект «Дивись, як я можу!»: путівники з розвитку дітей від народження до 7 років для батьків і педагогів та діагностичний інструментарій для скринінгу труднощів у розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. (авт. - Король А. В.) (10,50 обл. арк.)

Активна

3 724.38 UAH без ПДВ
Номер: 29e6308f7a17411893d8c3d62371b43e
Внутрішній номер закупівлі: 30258851
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-012054-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 3 724.38 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчально- методичний комплект «Дивись, як я можу!»: путівники з розвитку дітей від народження до 7 років для батьків і педагогів та діагностичний інструментарій для скринінгу труднощів у розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. (авт. - Король А. В.) (10,50 обл. арк.)
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Ванько Ксенія Іванівна
Ціна пропозиції 3 724.38 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 23:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f1958beca2da4cb884ea0ec0abdbb1d5
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-012054-a-a1
Постачальник: Ванько Ксенія Іванівна
Номер договору: 1767-01д-26
Сума договору: 3 724.38 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1767-01д-26.pdf