-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Природничі науки. 9 клас . Робочий зошит до підручника»(авт. Мандренко Ю. І. Омелянчук Ю. О., Романишин Л. М.) (4.72 об- вид ар.)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-012030-a
Активна
1 674.19
UAH без ПДВ
Номер:
5204f68676ca434d871db6f7f472f6fb
Внутрішній номер закупівлі:
30258827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-012030-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 674.19 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Природничі науки. 9 клас . Робочий зошит до підручника»(авт. Мандренко Ю. І. Омелянчук Ю. О., Романишин Л. М.) (4.72 об- вид ар.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Віркун Валерій Олексійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2398102878
-
Адреса:
29019, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, проспект Миру 62, кв. 75
Ціна пропозиції
1 674.19 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 23:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a2ec62e996e24400ab8d7fedad5ebf74
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-012030-a-a1
Постачальник:
Віркун Валерій Олексійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2398102878
-
Адреса:
29019, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, проспект Миру 62, кв. 75
Номер договору:
1763-693д-26
Сума договору:
1 674.19 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації