• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг).

Завершена

5 805.00 UAH без ПДВ
Номер: cfb00e8eeeb648febc3247abe5b59f79
Внутрішній номер закупівлі: 30258798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-012001-a   
Замовник: КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Любов Бучій +380973388129 kam.himnazia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 5 805.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг).
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 9 день
Період постачання 02.09.2026 - 14.09.2026
Місце постачання 78411, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОЛОШИН ОЛЬГА ЙОСИПІВНА
Ціна пропозиції 5 805.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 23:25
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 08503cf98f2c4418ab27075255a75ef4
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-012001-a-a1
Постачальник: ВОЛОШИН ОЛЬГА ЙОСИПІВНА
Номер договору: 11
Сума договору: 5 805.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 11 пільги.pdf