-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011918-a
Завершена
52 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
c88bd7aed122488ea80833968219312c
Внутрішній номер закупівлі:
30258715
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011918-a
Замовник:
КАЛЬНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДЯКА ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20565721
-
Адреса:
77534, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Кальна, вул.Шевченка, будинок 143А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорин Андрій Михайлович 380662070782 KalnanskaZOW_dol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
52 950.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
77534, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Кальна, вул.Шевченка, будинок 143А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП РОШКО ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3301309019
-
Контактна особа:
РОШКО ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ 380661087549 senechiv@i.ua
-
Адреса:
77564, Україна, Івано-Франківська область, село Сенечів, вулиця Центральна, будинок 12
Ціна пропозиції
52 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 22:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c07e978a053743cfb5e1565cae7f98b4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011918-a-a1
Постачальник:
ФОП РОШКО ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3301309019
-
Адреса:
77564, Україна, Івано-Франківська область, село Сенечів, вулиця Центральна, будинок 12
Номер договору:
13/26
Сума договору:
52 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний