• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кейтерингові послуги (Послуги харчування учнів Витвицького ліцею)

Завершена

99 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 74eafc2281e84366abe86764be9d1273
Внутрішній номер закупівлі: 30258711
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011914-a   
Замовник: ВИТВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Михайльонко Маряна 380665603006 maryanadimid@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 99 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Витвицького ліцею)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 77533, Україна, Калуський р-н, село Витвиця, вул.Красівського З., будинок 83 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Бартків Лідія Степанівна
Ціна пропозиції 99 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 22:06
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 611b2ce666574d49a93fe009fc1a9587
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-011914-a-a1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Бартків Лідія Степанівна
Номер договору: 27
Сума договору: 99 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Сканований документ_1788285109.pdf