-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги із перевезення спортсменів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011769-a
Завершена
680 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
834c560ed1c74974b0e9dddff990e18a
Внутрішній номер закупівлі:
30258566
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011769-a
Замовник:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УЖГОРОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46143906
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н місто Ужгород, вул.Підградська будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Кенідра +380678869070 vg3535@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
680 400.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Транспортні послуги із перевезення спортсменів
Кількість
9000 кілометр
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕЛЬТ ТРЕВЕЛ ГРУПП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43506214
-
Контактна особа:
+380503178702
-
Адреса:
89427, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н село Минай, вул.Волошина А. будинок 12 квартира 509
Ціна пропозиції
680 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 21:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1822fc478669404cbe73c9c976faf523
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011769-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕЛЬТ ТРЕВЕЛ ГРУПП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43506214
-
Адреса:
89427, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н село Минай, вул.Волошина А. будинок 12 квартира 509
Номер договору:
280826
Сума договору:
680 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
567 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 20:53
Статус:
Підписаний