-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів код ДК 021:2015 - 55520000-1 -Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011704-a
Завершена
643 664.00
UAH з ПДВ
Номер:
9b8a77e8d4a841ddab85bd4fd071842e
Внутрішній номер закупівлі:
30258499
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011704-a
Замовник:
відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136324
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, вулиця Університетська, будинок 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ткаченко Наталя Павлівна +380615335523 natatkachbrd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
643 664.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів код ДК 021:2015 - 55520000-1 -Кейтерингові послуги
Кількість
5558 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чернишенко Софія Валеріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3105917824
-
Контактна особа:
Чернишенко Софія Валеріївна 380963011434
-
Адреса:
69015, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Новокузнецька, б. 57, кв. 330
Ціна пропозиції
643 664.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 20:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
da783ac452924557b1f4eeb8c5eb85f7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011704-a-a1
Постачальник:
ФОП Чернишенко Софія Валеріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3105917824
-
Адреса:
69015, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Новокузнецька, б. 57, кв. 330
Номер договору:
109
Сума договору:
643 664.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний