-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (55524000-9 - Кейтерингові послуги для шкіл) (послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської ради ) 5 лотів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011597-a
Завершена
40 920.00
UAH без ПДВ
Номер:
cf2b3d45e9c240379fbdb543bb768248
Внутрішній номер закупівлі:
30258402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011597-a
Замовник:
Відділ освіти Косівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44131768
-
Адреса:
78601, Україна, Івано-Франківська область, місто Косів, вулиця Шевченка 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лозован Оксана Онуфріївна +380347824784 osvita.kosiv.mr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
№ UA-2026-08-13-013555-a
Очікувана вартість:
40 920.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані послуги здійснюються Замовником протягом 10 робочих днів після підписання сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписВиконавець зобов’язується забезпечити надання послуг з моменту підписання договору до 31 грудня 2026 року
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях83 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лот № 5 – Послуги з організації гарячого харчування учнів Пістинь-Царинської початкової школи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
78633, Україна, Івано-Франківська область, с. Пістинь Пістинь-Царинська початкова школа, вул.Букатчука, 15 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Тодорак Олеся Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2638815327
-
Контактна особа:
Тодорак Олеся Юріївна 0677715325
-
Адреса:
78633, Україна, Івано-Франківська область, с. Пістинь, Косівський районОбгрунтування відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника у ФОП Правовий статус надавача послуг фізичної особи-підприємця Тодорак Олесі Юріївни не зобов’язує його мати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або його відсутність та структуру власності за частиною 1 статті 5-1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IX. До відомостей про фізичних осіб-підприємців, які містить Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) відповідно до частини 4 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV, не входить інформація про кінцевих бенефіціарних власників. У зв’язку з цим фізична особа-підприємець Тодорак Олеся Юріївна немає кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджує витяг/інформація з ЄДР
Ціна пропозиції
40 920.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 19:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2be4d934f8234381adda747577fed5d6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011597-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Тодорак Олеся Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2638815327
-
Адреса:
78633, Україна, Івано-Франківська область, с. Пістинь, Косівський районОбгрунтування відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника у ФОП Правовий статус надавача послуг фізичної особи-підприємця Тодорак Олесі Юріївни не зобов’язує його мати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або його відсутність та структуру власності за частиною 1 статті 5-1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IX. До відомостей про фізичних осіб-підприємців, які містить Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) відповідно до частини 4 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV, не входить інформація про кінцевих бенефіціарних власників. У зв’язку з цим фізична особа-підприємець Тодорак Олеся Юріївна немає кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджує витяг/інформація з ЄДР
Номер договору:
82
Сума договору:
40 920.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний