• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

Завершена

339 028.00 UAH без ПДВ
Номер: 402c542b09a949f6a81400cb00bf63f7
Внутрішній номер закупівлі: 30258368
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011561-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" М. ТОРЕЦЬКА
Контактна особа: Тетяна Салаходінова +380666203816 kz_cpmsp_dzer@ukr.net https://toretsk.pmsd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 339 028.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Компресор стоматологічний
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Контейнер для холодної стерилізації інструментів
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Апекслокатор
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Ендодонтичний Мікромотор
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Наконечник стоматологічний турбіниий
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Наконечник кутовий механічний
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Короб для компресора звукопоглинаючий
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Наконечник прямий
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Наконечник содоструменевий стандарт
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Окуляри захисні оранжеві від УФ-випромінювання 3M (для фотополімерної лампи)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Стартовий набір для матричних систем
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Пробійник для коффердаму
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Щипці для кламерів прямі №3
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Набір матричної системи (повний)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Рамка металева для коффердаму, велика (140 × 140 мм)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Гладилки для реставрацій зубів (набір)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Інструмент для аплікації реставраційних матеріалів
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Стоматологічний оглядовий набір
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 15 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Карпульний шприц стоматологічний
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Шприц інтралігаментарний 1,8 мл
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Ножиці хірургічні операційні, гострі, прямі
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Затискач кровоспинний (гемостатичний), вигнутий, 140 мм
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Дзеркала оглядові з ручкою
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Зонд для первинного огляду
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Інструмент для високоестетичної реставрації фронтальних зубів
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Слиновідсмоктувачі зі знімними ковпачками
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Набір кламерів, асорті різних розмірів
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 15 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Диспенсер для ватних валиків
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Полірувальні диски та системи
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Бори стоматологічні (алмазні, твердосплавні, асорті)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Бокс для борів та підставка для інструментів
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Набір дзеркал для внутрішньоротового фотознімання
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Машинні ендодонтичні інструменти (роторні файли, асорті)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Ендобокс для інструментів
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Ендолінійка / мінібокс
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Металева рамка для кофердаму (мала)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Стоматологічний зонд односторонній вигнутий
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Зонд двосторонній міліметричний (пародонтологічний)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коронкознімач (ручний)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Скальпель зуботехнічний
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Бори для розрізання металокерамічних коронок
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Каналонаповнювач
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Відбиткові ложки металеві (верх/низ, різні розміри) (6 шт.у компл)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОСЬМІН ВІКТОР ДМИТРОВИЧ
Ціна пропозиції 339 028.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 19:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e40eaa3107b9480383bde099b660b9bd
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-011561-a-a1
Постачальник: КОСЬМІН ВІКТОР ДМИТРОВИЧ
Номер договору: 3008/26
Сума договору: 339 028.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 3008-26.pdf