-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень будівлі тренінгового центру ГУНП в Рівненській області за адресою: вул. Барона Штейнгеля, 90, с. Городок, Рівненського району
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011509-a
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи:ПЮРО ВОЛОДИМИР ЙОСИПОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 34000, Рівненська обл., Зарічненський р-н, селище міського типу Зарічне, вул.Софіївська, будинок 38. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Завершена
4 590 836.40
UAH з ПДВ
Номер:
aa6d71b316c14a37b48cc70d2949d1c1
Внутрішній номер закупівлі:
30258314
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011509-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108761
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ХВИЛЬОВОГО, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Юрчук +380362679571 yurchuk_olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-22-000326-a
Очікувана вартість:
4 590 836.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень будівлі тренінгового центру ГУНП в Рівненській області за адресою: вул. Барона Штейнгеля, 90, с. Городок, Рівненського району
Кількість
1 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 20.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЗАРІЧНЕНСЬКА МІЖГОСПОДАРСЬКА КООПЕРАТИВНА ШЛЯХО-БУДІВЕЛЬНА ДІЛЬНИЦЯ №6
×
-
Код ЄДРПОУ:
04541129
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, Зарічне, Вараський р-н селище Зарічне вул.Привокзальна будинок 12 А
Ціна пропозиції
4 590 836.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 19:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
347c0ee78f6a4f65aacc17c190e74944
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011509-a-a1
Постачальник:
ЗАРІЧНЕНСЬКА МІЖГОСПОДАРСЬКА КООПЕРАТИВНА ШЛЯХО-БУДІВЕЛЬНА ДІЛЬНИЦЯ №6
×
-
Код ЄДРПОУ:
04541129
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, Зарічне, Вараський р-н селище Зарічне вул.Привокзальна будинок 12 А
Номер договору:
827
Сума договору:
4 590 836.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 825 697.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 19:12
Статус:
Підписаний