-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011511-a
Завершена
205 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
6e32a4f2836145c381f6bd96c1161b9a
Внутрішній номер закупівлі:
30258313
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011511-a
Замовник:
Військова частина 2193
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321819
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бак Світлана Миколаївна 380982251890 SBak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
205 200.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пшоно шлiфоване
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 01.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Крупа кукурудзяна
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 01.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Крупа ячмінна ячна ДСТУ 7700:2015
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 01.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Крупа ячмінна перлова ДСТУ 7700:2015
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 01.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Крупа пшенична ДСТУ 7699:2015
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 01.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Крупа вівсяна ДСТУ 7698 :2015
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 01.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Цитаделія" (Інформація про кінцевого бенефіціарного власника : Миронова Юлія Олександрівна, громадянство: Україна, Україна, 49108, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Горської Алли, будинок 80, квартира 41. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
×
-
Код ЄДРПОУ:
45778499
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
205 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 19:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
538eade3f5de4319ad1d73f3867d9cf4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011511-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Цитаделія" (Інформація про кінцевого бенефіціарного власника : Миронова Юлія Олександрівна, громадянство: Україна, Україна, 49108, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Горської Алли, будинок 80, квартира 41. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
×
-
Код ЄДРПОУ:
45778499
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
305-26
Сума договору:
205 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
171 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Пшоно шлiфоване: 56.40000 UAH без ПДВ
Крупа кукурудзяна: 20.10000 UAH без ПДВ
Крупа ячмінна ячна ДСТУ 7700:2015: 20.10000 UAH без ПДВ
Крупа ячмінна перлова ДСТУ 7700:2015: 20.10000 UAH без ПДВ
Крупа пшенична ДСТУ 7699:2015: 18.30000 UAH без ПДВ
Крупа вівсяна ДСТУ 7698 :2015: 30.00000 UAH без ПДВ
Крупа кукурудзяна: 20.10000 UAH без ПДВ
Крупа ячмінна ячна ДСТУ 7700:2015: 20.10000 UAH без ПДВ
Крупа ячмінна перлова ДСТУ 7700:2015: 20.10000 UAH без ПДВ
Крупа пшенична ДСТУ 7699:2015: 18.30000 UAH без ПДВ
Крупа вівсяна ДСТУ 7698 :2015: 30.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний