-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Стрийського ліцею імені Івана Франка Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області ( згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011479-a
Завершена
4 755 510.00
UAH без ПДВ
Номер:
6317a0dedd2e4c8bba936f221b8aa818
Внутрішній номер закупівлі:
30258283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011479-a
Замовник:
Стрийський ліцей імені Івана Франка Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414274
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. 50-річчя УПА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Капало +380978399113 stry.school3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
4 755 510.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Стрийського ліцею імені Івана Франка Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
Кількість
16017 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Стрийського ліцею імені Івана Франка Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
Кількість
45258 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації гарячого харчування пільгових категорій дітей Стрийського ліцею імені Івана Франка Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
Кількість
228 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БІЛІНСЬКА ГАЛИНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3177705285
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, ВУЛИЦЯ КРАСІВСЬКОГО будинок 28 квартира 3
Ціна пропозиції
4 755 510.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 19:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4991bb8a0c3e4a31ae8f4915d72ccc87
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011479-a-a1
Постачальник:
БІЛІНСЬКА ГАЛИНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3177705285
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, ВУЛИЦЯ КРАСІВСЬКОГО будинок 28 квартира 3
Номер договору:
33
Сума договору:
4 750 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний